Zakończyli ligowy rok. Drawa Drawsko Pomorskie - Gwardia Koszalin 2:0

Drawa Drawsko Pomorskie - Gwardia Koszalin 2:0 (1:0)
Drawa Drawsko Pomorskie - Gwardia Koszalin 2:0 (1:0) Dawid Jaśkiewicz
W meczu 16. kolejki Bałtyckiej trzeciej ligi, Drawa Drawsko Pomorskie ograła na swoim boisku Gwardię Koszalin 2:0.

Oba zespoły chciały zakończyć średnio udaną rundę jesienną odniesieniem cennego zwycięstwa. Pojedynek ułożył się po myśli gospodarzy. Już w szóstej minucie Drawę na prowadzenie wyprowadził były zawodnik koszalińskiej drużyny, Japończyk Ryuki Kozawa. Gwardziści próbowali odpowiedzieć , lecz mimo lekkiej przewagi, podopiecznym Łukasza Drożdżala nie udało się doprowadzić do remisu.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ znaczącej zmianie. Gospodarze konsekwentnie szukali w tym spotkaniu swoich szans do strzelenia gola, co ponownie udało im się w 68 minucie. Po strzale Macieja Wyganowskiego futbolówka odbiła się od słupka, dopadł do niej Ryuki Kozawa, który dośrodkował wprost na głowę Kacpra Stukonisa i drawszczanie prowadzili 2:0.