Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Zalety Prenumeraty

Redakcja
Prenumerata to najlepsza oferta dla stałych czytelników "Głosu Koszalińskiego". Tylko w prenumeracie można kupić gazetę w najlepszej cenie, otrzymywać specjalne dodatki i korzystać z wyjątkowych promocji.

Wybierając prenumeratę, mamy pewność, że w czasie na jaki ją zamówiliśmy za gazetę zapłacimy stałą cenę. Cena gazety w prenumeracie jest niższa niż cena gazety kupowanej w kiosku, a jeden egzemplarz "Głosu Koszalińskiego" jest tańszy średnio nawet o 40%.

Zapewniamy wygodny i korzystny dla Państwa sposób dostarczenia gazety. To Państwo decydujecie, czy wolicie żeby "Głos Koszaliński" przyniósł listonosz, czy raczej wolicie ją osobiście odbierać w najbliższym kiosku. W prenumeracie porannej w Koszalinie, gazetę dostarczamy bezpośrednio do domu do 7.00 rano. Elektroniczne wydanie dziennika jest wierną kopią tradycyjnego wydania papierowego. Posiada taką samą formę i artykuły redakcyjne. Można je czytać na ekranie komputera lub tabletu. Dostępne jest w dowolnym miejscu i czasie.

Tylko dla naszych prenumeratorów przygotowaliśmy specjalne dodatki redakcyjne. Nie można ich kupić w żadnym kiosku. Otrzymacie je Państwo tylko w prenumeracie! Obecnie do naszych czytelników docierają dwa takie wydawnictwa: "Głos ma historia" oraz "Ekstra Magazyn".

Posiadanie prenumeraty pozwala również na udział w wyjątkowych promocjach kierowanych do Prenumeratorów. Dzięki prenumeracie możemy być pewni, że nie umknie nam nie tylko żadna ważna informacja, ale też żaden konkurs, prezent, czy kolekcja dołączana do gazety. Prenumerata gwarantuje kolekcję wszystkich egzemplarzy i zwiększa prawdopodobieństwo wygrania nagrody. Dla naszych Prenumeratorów wydajemy również specjalne oferty na książki, płyty i inne wydawnictwa oraz prezenty.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!