Zamów kartę kredytową OK! i zdobądź premię na zakupy w ulubionych sklepach!

Materiał informacyjny Alior Bank
Płatności bezgotówkowe to obecnie codzienność. Wiele osób korzysta w takim przypadku z kart debetowych, nie będąc przekonanych do kart kredytowych. To błąd, bo traci się wówczas wiele korzyści.

Doskonałym przykładem oferty karty kredytowej, która zapewnia ciekawe bonusy, jest Mastercard OK! od Alior Banku. W jej przypadku, po spełnieniu określonych warunków, możliwe jest otrzymanie Multivouchera na kwotę 300 złotych do zrealizowania w wielu sklepach.

Karta kredytowa OK! – co to jest i jak działa?

Karta kredytowa OK! to produkt bankowy, w ramach którego klient otrzymuje limit kredytowy, czyli dodatkowe środki. Można je przeznaczyć na dowolny cel, np. zakupy, wymarzone wakacje, czy też planowane wcześniej prace remontowe. Z karty kredytowej można korzystać stacjonarnie bądź internetowo, dokonując płatności w formie bezgotówkowej. Korzystanie z dostępnego limitu kredytowego jest w jej przypadku bezpłatne. Trzeba tylko pamiętać o spłacie zadłużenia w wyznaczonym przez bank terminie. W ten sposób uniknie się naliczenia odsetek. Dzięki karcie kredytowej OK! od Alior Banku nieprzewidziane wydatki nie będą już utrapieniem.

Zamów kartę kredytową OK! i zdobądź premię na zakupy w ulubionych sklepach!

Jak spłacić kartę kredytową OK?

Spłata karty kredytowej OK! może być zrealizowana bezkosztowo w okresie bezodsetkowym. Wynosi on w jej przypadku 59 dni i składa się z dwóch części:

  • 30-dniowego okresu rozliczeniowego,
  • 29-dniowego okresu spłaty.

W okresie rozliczeniowym realizowane są transakcje kartą, tj. płatności za zakupy lub wypłata środków z dostępnego limitu kredytowego. Po jego zakończeniu bank przygotowuje zestawienie dokonanych transakcji. Jego istotnym elementem, oprócz kwoty zadłużenia, jest również wskazany termin spłaty zadłużenia bez ponoszenia dodatkowych kosztów w formie odsetek. Wystarczy uzupełnić na karcie środki, na przykład przelewem. Nie trzeba jednak dokonywać spłaty karty kredytowej OK! od razu.

Możliwe jest bowiem rozłożenie zrealizowanych za jej pomocą płatności na raty. Jak to zrobić? Wystarczy wybrać dowolną kwotę powyżej 100 złotych i podzielić ją na okres spłaty od 3 do 84 miesięcy. Nie są potrzebne do tego dodatkowe zaświadczenia o zarobkach.

Multivoucher na start – jak skorzystać z promocji?

Multivoucher na start to promocja przeznaczona dla wszystkich klientów, którzy podpisali umowę o kartę kredytową Mastercard OK! z limitem kredytowym w wysokości minimum 2 tysięcy złotych. Drugim warunkiem jest to, że w dniu zawarcia umowy o tę kartę oraz w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o jej wydanie, nie posiadało się rachunku innej karty kredytowej w banku.

Aby otrzymać e-bon w wysokości 300 złotych, konieczne jest spełnienie określonych przez bank warunków, w każdym z trzech kolejnych miesięcy, rozpoczynając od tego, w którym podpisało się umowę. Po pierwsze, miesięczna suma płatności kartą Alior Bank OK! musi wynosić co najmniej 600 złotych w każdym z tych trzech miesięcy. Wymagane jest także jedno logowanie do aplikacji Alior Mobile. Gdy promocyjne warunki zostaną spełnione, otrzymamy kod za pomocą wiadomości SMS. Upoważnia on do odebrania dowolnej karty podarunkowej do wybranego przez siebie sklepu.

Multivoucher o wartości 300 złotych można wykorzystać w ponad 100 sklepach, takich jak Biedronka, Zalando, Empik, Rossmann, Douglas, IKEA, H&M, Allegro.pl i wiele innych. Pozwala to na dopasowanie go do bieżących potrzeb zakupowych. Jeśli chodzi o produkt, jakim jest sama karta kredytowa od Alior Banku, promocja rozpoczęła się 1.07.2022 r. i można z niej skorzystać tylko raz. Choć jest ona dostępna do odwołania, ze względu na wysoką inflację warto już dziś otrzymać nowe możliwości pozyskania dodatkowych środków.

Korzyści z posiadania karty kredytowej OK! w Alior Banku

Multivoucher w wysokości 300 złotych to nie jedyna korzyść z posiadania karty kredytowej OK! w Alior Banku. Każdy z klientów, który się na nią zdecyduje, może bowiem liczyć także na:

  • skorzystanie z kredytu bez odsetek nawet do 59 dni, dostępnego dla płatności bezgotówkowych i przelewów, przy założeniu terminowej spłaty całości zadłużenia;
  • możliwość rozłożenia zadłużenia na raty (od 3 do 84), w bankowości mobilnej i internetowej, za pomocą jednego kliknięcia bez dodatkowych zaświadczeń;
  • dostęp do programu Mastercard Bezcenne Chwile, w którym zbiera się za zakupy punkty z możliwością ich wymiany na nagrody.

To wszystko sprawia, że karta kredytowa OK! cieszy się tak dużą popularnością na rynku.

Promocje dla klientów Alior Bank

Alior Bank jest znany z tego, że oferuje ciekawe promocje dla swoich nowych, jak i stałych klientów. To dlatego warto śledzić stronę internetową www.aliorbank.pl/, by być na bieżąco z dostępną ofertą. Voucher w wysokości 300 złotych dla osób korzystających z kart kredytowych to nie wszystko, jeśli chodzi o bieżące promocje Alior Banku. Wśród ciekawych produktów bankowych, warto wymienić także lokatę na 7% dla nowych środków, pożyczkę z gwarancją stałej raty na okres 5 lat czy konto mega oszczędnościowe z oprocentowaniem w wysokości 5% dla nowych środków. Alior Bank wyróżnia się w związku z tym na tle konkurencyjnych banków. Znajduje to odzwierciedlenie w rankingach poszczególnych produktów bankowych dostępnych online, gdzie zajmuje on wysokie miejsca.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla karty kredytowej Mastercard OK! wynosi 27,13%, całkowita kwota limitu kredytu (bez kredytowanych kosztów): 4000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 4548,36 zł, oprocentowanie zmienne: 19%, całkowity koszt kredytu: 548,36 zł (w tym odsetki: 428,36 zł, miesięczna opłata za kartę: 10 zł, tj. 120 zł rocznie) przy założeniu, że posiadacz realizuje jedną operację bezgotówkową w wysokości 4000 zł w dniu zawarcia umowy i spłaca ją w 12 równych miesięcznych ratach w wysokości 379,04 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Szczegóły na www.aliorbank.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Zamów kartę kredytową OK! i zdobądź premię na zakupy w ulubionych sklepach! - Portal i.pl

Wróć na gk24.pl Głos Koszaliński