Zapasy: Międzywojewódzkie medale Technika Świdwin

Trzy medale zdobyli wychowankowie Technika Świdwin podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w zapasach w stylu wolnym.

W zawodach, które odbyły się w Krotoszynie (woj. wielkopolskie) swoją dominację w kategorii do 38 kg potwierdził Krystian Kwaśny, który zdobył złoty medal. To szósty turniej wygrany przez tego zawodnika w tym roku. W tej samej wadze Tomasz Stasiewicz zakończył start na trzeciej pozycji.

Trzeci medal, a drugi złoty wywalczył Michał Duda w wadze do 66 kg. W walce o złoto po bardzo zaciętym pojedynku pokonał reprezentanta klubu Sobieski Poznań.

W kategorii wagowej 53 kg wytarowało naszych dwóch "techników" - Rafał Paszkiewicz i Emil Swarcewicz - zajmując odpowiednio piąte i ósme miejsce. Natomiast w kategorii do 73 kg debiutujący w zawodach tej rangi Mateusz Jurecki zajął siódme miejsce.

Zawodnicy Technika uplasowali się na czwartym miejscu w klasyfikacji drużynowej na 20 startujących drużyn.