Zapasy. Sukcesy zawodników Technika Świdwin

Zapaśnicy świdwińskiego klubu UKS Technik z powodzeniem startowali w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Ziemi Pyrzyckiej.

Świdwinianie zdobyli osiem medali w kategorii młodzików i trzy w kategorii młodzieżowców. W klasyfikacji drużynowej Technik zajął V miejsce.

W kategorii do 30 kg młodzików srebrny medal zdobył Karol Wojciechowski, a na piątym miejscu uplasował się Maciej Spychalski. W wadze do 35 kg triumfował Krystian Kwaśny, natomiast do 38 kg srebro wywalczył Tomasz Stasiewicz, a brąz Radosław Skibowski. Drugie złoto zdobył w wadze 47 kg Andrzej Kański, a rywalizujący w tej grupie Emil Swarcewicz wrócił do domu z brązem. W wadze 59 kg trzecie miejsce zajął Maciej Swarcewiczowi, a do 66 kg drugie Michał Duda.
W kategorii młodzieżowej do 60 kg brąz zdobył Sebastian Wilento, a Paweł Traczyk był piąty. Do 74 kg również trzeci był Sebastian Hyży, a piąty Damian Gronczewski. Natomiast w wadze do srebro wywalczył Dariusz Rodak, a Grzegorz Łabiak zajął piątą lokatę. Trenerami zawodników są Marek Spychalski i Krzysztof Kuligowski.