Zapewniamy naszym klientom kompleksową pomoc

Artykuł sponsorowany Autoregeneracja i Naprawa
Wśród uczestników tegorocznej edycji naszego plebiscytu na Najlepszy Sklep i Usługę Lata znalazła się firma Autoregeneracja i Naprawa, stworzona przez Zygmunta Ostrowskiego.

Firma na koszalińskim rynku działa od około 25 lat i zatrudnia dziś około 15 osób. Jak mówi Paweł Ostrowski to rodzinna firma, która hołduje pewnym zasadom — panuje w niej przyjazna atmosfera, zespół składa się ze specjalistów w swojej branży, a w centrum jest klient. To on ma być zadowolony z usługi, to on ma być najlepszą reklamą firmy. To, że firma działa od tylu lat i ciągle się rozwija jest najlepszym dowodem skuteczności takiej polityki.

Przez blisko 30 lat firma dorobiła się bazy wiernych klientów, którzy nie wyobrażają sobie by komuś innemu mogli powierzyć opiekę nad swoimi samochodami.

Firma przez ostatnie lata dużo inwestowała. Przeświecał jej jeden cel – zapewnienie klientom kompleksowej obsługi – ostatnim elementem układanki było otwarcie w siedzibie firmy przy ul. Kolejowej 7B, stacji kontroli pojazdów.

- Zajmujemy się naprawą wszystkich marek samochodów. Wykonujemy naprawy w zakresie układów: napędowych, jezdnych, zawieszeń, kierowniczych, hamulcowych, wydechowych oraz silników – wymienia Paweł Ostrowski. - Przeprowadzamy diagnostykę samochodów osobowych, a także dostawczych. Zajmujemy się też dbaniem o klimatyzację. Naszym klientom oferujemy też kompleksowe czyszczenie wnętrza i karoserii samochodu. Oferujemy pranie dywanów, mycie samochodów, pranie tapicerki. Pracujemy na kosmetykach najwyższej jakości wg światowych standardów. Do prac wykorzystujemy tylko sprawdzone i najlepsze systemy, które posiadają najwyższe certyfikaty jakości oraz są rekomendowane przez producentów samochodów. Po naszym zabiegu samochód używany lub nowy zachwyca wspaniałym, często lepszym niż w dniu w którym wyjechał z salonu – śmieje się nasz rozmówca. I oczywiście serdecznie zaprasza wszystkich na Kolejową 7B.

Dodaj ogłoszenie