Zaprojektuj wnętrze z GB Vision Studio

Materiał informacyjny PROJEKT I DRUK 3D KRZYSZTOF BOSIAK
Udostępnij:
Precyzyjne określanie marzeń klientów, pasja do tworzenia niebanalnych wnętrz z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz zespół doświadczonych osób. Wszystko to wyróżnia kołobrzeskie studio projektowania wnętrz GB Vision Studio.

Zespół GB Vision Studio składa się z sześciu osób, połączonych pasją do tworzenia pięknych przestrzeni i stosowania nowatorskich rozwiązań. Choć pracujemy razem od niedawna, to każdy z osobna od dłuższego czasu, związany jest z tworzeniem niebanalnych wnętrz. Mamy doświadczenie zarówno w projektowaniu, nadzorze jak i realizacji powierzonych zadań.

GB Vision

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest miejsce, w którym przebywamy na co dzień. Dlatego w naszej pracowni staramy się, aby każdy projekt był skrojony na miarę. Tak abyśmy my byli z niego dumni, a naszym klientom dobrze żyło się w zrealizowanych wnętrzach.

Styl i funkcjonalność

Design to nie tylko stylowe wnętrze, ale również praktyczne i komfortowe. Dbamy o każdy detal, a naszym celem jest dobre i przemyślane wnętrze, w którym nic nie jest przypadkowe. Pomagamy tworząc projekt wnętrza od podstaw, ale także przy pomocy technik home stagingu. Dzięki temu stosunkowo niewielkim kosztem możemy skorygować i odświeżyć wizualnie, przestrzeń, która jest już w Państwa posiadaniu.

GB studio 2

Istotny jest dla nas dialog z klientem, bo finalnie to on będzie codziennie przebywał we wnętrzu, które my pomożemy mu oswoić i pokochać. Prace rozpoczynamy więc od przeprowadzenia wnikliwego wywiadu, w którym określamy jego oczekiwania.

Nowoczesne technologie

Jako jedna z nielicznych pracowni w woj. zachodniopomorskim wdrożyliśmy projektowanie wnętrz w technologii VR (Virtual Reality, czyli obraz sztucznej rzeczywistości w formie 3D). Dzięki temu, przy użyciu nowoczesnej technologii nie musimy czekać na finał naszej pracy, aby móc zobaczyć efekt końcowy. Dzięki wirtualnym okularom system VR daje nam poczucie rzeczywistego przebywania w projektowanych przez nas miejscach, umożliwia również swobodne przemieszczanie się po nowym wnętrzu. Takie rozwiązanie ułatwia przedstawienie projektu oraz ocenę, jak inwestor odnajduje się w nowej przestrzeni, a przede wszystkim – czy nowe wnętrze spełnia wszystkie jego potrzeby.

Trendy

Dlaczego warto skorzystać z usług GB Vision Studio?

Profesjonalna usługa projektowa pomaga uchronić się od popełnienia błędów, których usunięcie po zakończeniu prac wykończeniowych jest czasem niemożliwe, bądź bardzo kosztowne. Pozwala również paradoksalnie zaoszczędzić zasoby finansowe, bo wszystkie zakupy są od początku do końca przemyślane i zaplanowane.

Trendy
MM Trendy nowy numer

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Głos Koszaliński
Dodaj ogłoszenie