MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zaprzysiężenie Legii Akademickiej w Koszalinie [ZDJĘCIA]

red
W sobotę odbyło się zaprzysiężenie uczestników pierwszego turnusu szkoleniowego Legii Akademickiej MON w Centrum Szkolenia Sił Powietrznych im. Romualda Traugutta w Koszalinie. Turnus będzie trwał aż do 10 sierpnia i berze w nim udział ok. 250 studentów z całego kraju. Na przysięgę przyjechali również rodzice oraz znajomi uczestników. Sobotnia uroczystość była potrójna, ponieważ było to święto samego Centrum oraz oficjalne pożegnanie komendanta płk dypl. Dariusz Sienkiewicz, którego zastąpił dotychczasowy zastępca komendanta ppłk dypl. Józef Trejder.W czasie uroczystości wręczone zostały też odznaczenia oraz nagrody i dyplomy dla żołnierzy.Zobacz także Pokazy ratownictwa w CSSP w Koszalinie (archiwum)
W sobotę odbyło się zaprzysiężenie uczestników pierwszego turnusu szkoleniowego Legii Akademickiej MON w Centrum Szkolenia Sił Powietrznych im. Romualda Traugutta w Koszalinie. Turnus będzie trwał aż do 10 sierpnia i berze w nim udział ok. 250 studentów z całego kraju. Na przysięgę przyjechali również rodzice oraz znajomi uczestników. Sobotnia uroczystość była potrójna, ponieważ było to święto samego Centrum oraz oficjalne pożegnanie komendanta płk dypl. Dariusz Sienkiewicz, którego zastąpił dotychczasowy zastępca komendanta ppłk dypl. Józef Trejder.W czasie uroczystości wręczone zostały też odznaczenia oraz nagrody i dyplomy dla żołnierzy.Zobacz także Pokazy ratownictwa w CSSP w Koszalinie (archiwum) Radosław Brzostek
W sobotę odbyło się zaprzysiężenie uczestników pierwszego turnusu szkoleniowego Legii Akademickiej MON w Centrum Szkolenia Sił Powietrznych im. Romualda Traugutta w Koszalinie. Turnus będzie trwał aż do 10 sierpnia i berze w nim udział ok. 250 studentów z całego kraju. Na przysięgę przyjechali również rodzice oraz znajomi uczestników.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gk24.pl Głos Koszaliński