Zastal Zielona Góra - AZS Koszalin 83:77

źródło. plk.pl
George Reese (z piłką) w czwartkowym meczu często toczył walkę z Piotrem Stelmachem. Gazeta Lubuska/Tomasz Gawalkiewicz
AZS Koszalin przegrał na wyjazdowym meczu z Zastalem Zielona Góra 77 do 83.

W Zielonej Górze gra toczyła się falami, ale ostatecznie udany debiut zaliczył trener Mihailo Uvalin. Raz na wysokim prowadzeniu był Zastal, a później lepszą formę pokazywał AZS. Gospodarze zaczęli drugą kwartę od serii 10:0, dzięki czemu prowadzili 27:17.

W kolejnych minutach gospodarze prowadzili nawet 39:26. Sytuacja zmieniła się w kolejnej części meczu. AZS zaczął trzecią kwartę od prowadzenia 17:3 i po rzucie JJ Montgomery'ego wygrywał 49:48. Najciekawsza była jednak ostatnia część meczu. Goście wygrywali w niej już 14:0, ale za odrabianie strat wziął się Zastal. Półtorej minuty przed końcem meczu udało im się wyjść na prowadzenie 73:72 po rzutach wolnych Waltera Hodge'a. Hodge zaliczył w całym meczu double-double, zdobywając 15 punktów i 10 asyst. W ekipie AZS słabiej zagrał Callistus Eziukwu, który rzucił tylko jeden punkt.

Najlepszym graczem Zastalu był Piotr Stelmach, który rzucił 18 punktów. Marcin Dutkiewicz zdobył dla AZS 19 punktów.