Zawody strzeleckie w Wałczu rozstrzygnięte [ZDJĘCIA]

red
Na strzelnicy Ligi Obrony Kraju przeprowadzony został Finał Szkolnej Ligi Strzeleckiej z karabinka pneumatycznego dla szkół średnich, szkół podstawowych, w ramach Szkolnej Ligi Strzeleckiej. Puchary i medale dla zwycięskich drużyn oraz indywidualnie w poszczególnych kategoriach szkół ufundował Burmistrz Wałcza i Starosta Powiatu Wałeckiego. Burmistrz Maciej Żebrowski wraz z wiceburmistrzem Adamem Biernackim wręczyli zwycięzcom puchary i nagrody.Międzyszkolne zawody strzeleckie o puchar Burmistrza Wałcza z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości Polski zorganizował Zarząd Rejonowy Ligi Obrony Kraju w Wałczu.W zawodach brało udział 56 uczniów z 8 szkół. Pierwsze miejsce w kategorii junior młodszy do Szkoły Podstawowej nr 1, której uczniowie zdobyli ponad 260 punktów. W kategorii indywidualnej zwyciężył Kacper Woźniak, a wśród dziewcząt Katarzyna Sienkiewicz. Wśród juniorów niepokonana była Szkoła Podstawowa nr 2 w Wałczu. Najlepszym juniorem okazał się Antonii Papiżański, a juniorką Natalia Sikorska. Wśród szkół ponad ponadpodstawowych wygrał Zespół Szkół nr 4 RCKU, najlepszym strzelcem okazał się Łukasz Pająk oraz Kamila Wiącek.Zobacz także Festiwal Szantowy w Darłowie
Na strzelnicy Ligi Obrony Kraju przeprowadzony został Finał Szkolnej Ligi Strzeleckiej z karabinka pneumatycznego dla szkół średnich, szkół podstawowych, w ramach Szkolnej Ligi Strzeleckiej.