Zimowy wyjazd z wellness...

  Zimowy wyjazd z wellness

  Materiał Informacyjny

  Głos Koszaliński

  Aktualizacja:

  Głos Koszaliński

  Zimowy wyjazd z wellness
  1/4
  przejdź do galerii
  Zima w górach posiada niepowtarzalny klimat, dlatego coraz więcej osób decyduje się na urlop zimowy. Głównie w celu poszusowania na nartach, ale zimowy wyjazd to nie tylko szaleństwo na stoku. Popołudnia i wieczory narciarze mogą spędzić równie aktywnie lub zrelaksować się wybierając coś dla siebie z szerokiej oferty apres ski. Atrakcje turystyczne, rozrywki kulturalne, kuchnia regionalna, bary czy dyskoteki to tylko część możliwości spędzania czasu poza stokiem.
  Na miłośników białego szaleństwa czeka bogata oferta wellness w górach, która jest jedną z bardziej rozbudowanych ofert w zimowych ośrodkach narciarskich. Korzystanie z różnorodnych zabiegów i zajęć to nie tylko okazja do relaksu po kilku godzinach spędzonych na stoku. To również gwarancja doskonałego wypoczynku dla osób, które nie jeżdżą na nartach, a tylko towarzyszą amatorom śnieżnego puchu.

  Wszystkie ośrodki narciarskie w Europie oferują szeroką gamę rozrywek i możliwości spędzania wolnego czasu. Przed dokonaniem rezerwacji warto sprawdzić ofertę wellness obiektu, w którym chcemy się zatrzymać. Niektóre hotele czy pensjonaty w cenie pobytu oferują dostęp do strefy wellness, a za dodatkową opłatą także zabiegi kosmetyczne, relaksacyjne lub fizjoterapeutyczne.

  Renomowane hotele posiadają rozbudowane kompleksy saun różnego typu, łaźnie parowe, jacuzzi, gabinety masażu, gabinety kosmetyczne, kryte i otwarte, podgrzewane baseny. Wybierając obiekt, w którym planujemy pobyt, warto zwrócić uwagę na specjalne oferty pakietowe wellness, które często w cenie zawierają szerszy zakres usług wellness niż pakiety standardowe.

  Tygodniowy pobyt to wystarczający okres, w którym można przeprowadzić serie zabiegów kosmetycznych oraz wellness poprawiających wygląd skóry czy całego ciała, a także wpływających pozytywnie na nasze samopoczucie i zdrowie psychiczne oraz fizyczne. Warto z wyprzedzeniem zapoznać się z ofertą dodatkowych zabiegów w strefie wellness i zarezerwować terminy wizyt w dogodnym dla nas czasie.

  Jeżeli wybrany przez nas hotel, czy pensjonat nie dysponuje ofertą wellness, nie ma się czym martwić. Wiele ośrodków narciarskich posiada centra wellness, aqua parki oraz studia fitness oferujące nie tylko zabiegi dedykowane narciarzom wracającym ze stoku, ale także osobom towarzyszącym, które chcą poprawić kondycję i wygląd podczas zimowego urlopu. Przykładem może być położona w austrackiej dolinie Ziller miejscowość Fügen, która posiada w swojej ofercie „Erlebnistherme Zillertal”, gdzie oprócz strefy wellness i saun, znajduje się kompleks basenów ze zjeżdżalniami. Także austriackie Sölden zaprasza do ogromnego kompleksu sportowego, w którym po za basenami, saunami i studiem fitness, znajdziemy również kort tenisowy i kręgielnię.

  Ofertę wellness można znaleźć w wielu ośrodkach nie tylko w Austrii, ale także w Niemczech, Francji czy we Włoszech.

  Wybierz region, dokąd chcesz wyjechać:

  Turystyczne TOP

  Polecamy

  Klasyka heavy metalu w symfonicznym wydaniu. Muzyka zespołu Metallica zabrzmi w Koszalinie

  Klasyka heavy metalu w symfonicznym wydaniu. Muzyka zespołu Metallica zabrzmi w Koszalinie

  Krystyna Janda we wstrząsającej sztuce

  Krystyna Janda we wstrząsającej sztuce "Zapiski z wygnania"