Arkadia przegrywa z MKP

Krzysztof Marczyk
Seria błędów i kłopoty kadrowe gospodarzy przyczyniły się do wygranej gości. Wynik meczu w ramach 24. kolejki rozgrywek otworzył Marcin Kaszczyc po akcji Mateusza Malczyka.

Następnie do pustej bramki piłkę dobił Malczyk i strzelone w przeciągu minuty te dwa gole podcięły skrzydła malechowianom. I choć kontaktowego gola po przerwie zdobył Sorbian (z rzutu wolnego pośredniego, z około 6 metrów), to ostatnie słowo należało do gości - gol z 5 metrów Daniela Szymańskiego po indywidualnej akcji i dograniu Kaszczyca. Na przebieg spotkania miała też czerwona kartka Wojciecha Terleckiego z Arkadii na początku drugiej połowy.

Arkadia Malechowo - MKP Szczecinek 1:3 (0:2)
Bramka: 0:1 Kaszczyc (43.), 0:2 Malczyk (44), 1:2 Sotbian (50.), 1:3 Szymański (68.).
Arkadia: Kalkowski - Zachciał, Chruszcz, Bieniek, Komorowski, Sorbian (70. Siwek), Zawolik (82. Bułło), Terlecki, Głowacki, Saliwon (46. Kalinowski), Stępniak.
MKP: Wilczyński - Kusiak, Woźniak, Jureczko (25. Malczyk), Sojka, Góra (61. Szymański), Kaszczyc, Jurjewicz, Bednarski, Kozanko (72. Gobis), Jabłoński.