AZS Koszalin wysoko przegrywa z Rosą Radom 26:35 [relacja na żywo]

Magdalena Berezka
AZS Koszalin wysoko przegrywa z Rosą Radom 26:35
AZS Koszalin wysoko przegrywa z Rosą Radom 26:35 Magdalena Berezka
Chaos - takim słowem najlepiej można określić grę koszalinian w pierwszej połowie spotkania. Akademicy wprawdzie rozpoczęli od szybkiego prowadzenia 5:2, ale do głosu szybko doszli goście.

Zrobili to jednak głównie dzięki niefrasobliwości zawodników AZS, którzy mylili się praktycznie w każdym elemencie koszykarskiego rzemiosła. Przestrzelone rzuty spod kosza, straty (12 w całej pierwszej połowie), kroki i katastrofalna skuteczność z linii rzutów wolnych (20 proc. - 2/10). W efekcie radomianie zakończyli pierwszą kwartę 12-punktowym prowadzeniem 21:9.

Trwa druga dogrywka.

Live streaming by Ustream

Na początku drugich dziesięciu minut wydawało się, że Akademicy wrócą do gry. Po celnych trójkach Bartłomieja Wołoszyna i Łukasza Wiśniewskiego (2x) tracili już tylko cztery punkty. Szybko jednak wrócili do katastrofalnej gry z pierwszej odsłony i pozwolili ponownie odskoczyć Rosie, która do przerwy prowadzi 35:26.