Bałtyk II Koszalin - Olimp Złocieniec 10:0 [zdjęcia]

Dawid Jaśkiewicz
Karol Saganowski (przy piłce) strzelił w środowym meczu aż pięć bramek.
Karol Saganowski (przy piłce) strzelił w środowym meczu aż pięć bramek. Dawid Jaśkiewicz
W meczu Koszalińskiej Klasy Okręgowej, rezerwy trzecioligowego Bałtyku rozbiły Olimpa Złocieniec aż 10:0. Pięć trafień na swoim koncie zapisał Karol Saganowski.
Bałtyk II Koszalin - Olimp Złocieniec.

Bałtyk II Koszalin - Olimp Złocieniec

Koszaliński zespół przystąpił do tego spotkania oparty w dużej mierze na zawodnikach występujących w Centralnej Lidze Juniorów. Już w drugiej minucie podanie Daniela Buszowieckiego na gola zamienił Karol Saganowski. W początkowych fragmentach meczu goście dotrzymywali jeszcze kroku gospodarzom, jednak przewaga podopiecznych Mariusza Lenartowicza rosła wraz z upływającym czasem. W dwudziestej piątej minucie z bliskiej odległości piłkę do siatki posłał Michał Czenko. Tuż przed przerwą ten sam zawodnik był nieprzepisowo powstrzymywany w polu karnym, a "jedenastkę" na gola zamienił Łukasz Szczerba.

Po przerwie na placu gry pojawili się Michał Plata, Wojciech Kołakowski oraz Konrad Romańczyk. Ostatni z wymienionych już po ośmiu minutach pobytu na murawie popisał się dwoma asystami, po których kolejne bramki do swojego dorobku dołożył Karol Saganowski. Napastnik gospodarzy zademonstrował w tym spotkaniu znakomitą skuteczność, strzelając w kolejnych minutach dwa kolejne gole, kończąc swój występ z pięcioma trafieniami. W tej części meczu swoją drugą bramkę zdobył Łukasz Szczerba. Dwukrotnie do siatki trafił również Wojciech Kołakowski.

Bałtyk II Koszalin - Olimp Złocieniec 10:0 (3:0)

Bramki: Karol Saganowski 5, Łukasz Szczerba 2, Wojciech Kołakowski 2, Michał Czenko.