MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Bałtyk Koszalin - Pogoń Szczecin [zdjęcia]

djas
Juniorzy młodsi Bałtyku Koszalin (niebieskie stroje) ulegli swoim rówieśnikom z Pogoni Szczecin 0:2. Dawid Jaśkiewicz
W sobotę o ligowe punkty walczyli juniorzy młodsi Bałtyku Koszalin. Rywalem koszalińskiego zespołu była Pogoń Szczecin. Pierwsza połowa przebiegała pod zdecydowane dyktando drużyny ze stolicy województwa. Już w ósmej minucie bramkę dla gości strzelił Szymon Waleński. Ten sam zawodnik jeszcze w tej części zmarnował również rzut karny. W drugiej odsłonie gra nieco się wyrównała, lecz w dalszym ciągu więcej okazji strzeleckich stwarzali sobie Portowcy. Tuż przed zakończeniem spotkania drugiego gola dla szczecińskiej drużyny zdobył Kamil Rogiewicz. Tuż po tym meczu na sztucznej nawierzchni koszalińskiego euroboiska pojawiły się zespoły Akademii Piłkarskiej Bałtyku oraz AP Pogoń Szczecin. Również i w tym spotkaniu lepsi okazali się zawodnicy ze Szczecina, wygrywając 4:1. Honorowego gola dla gospodarzy strzelił Mateusz Chrzanowski.