Krzysztof Marczyk
Bartosz Pisała umacnia się na prowadzeniu. Strzelił bramkę w meczu z Olimpem Złocieniec archiwum
Bartosz Pisała (Korona Człopa) strzelił jedną z bramek w zwycięskim meczu z Olimpem Złocieniec i pozostał liderem strzelców.

Czołowy gracz Korony umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji najskuteczniejszych snajperów. Ma już na koncie 17 goli, o 2 więcej od drugiego w stawce Piotra Ścisło (Sława Sławno).

Bohaterami niedawnej, 20. kolejki koszalińskiej klasy okręgowej byli przede wszystkim zawodnicy, którzy w ostatnich minutach spotkania trafiali do siatki na wagę zwycięstwa.
Tak było choćby w starciu Olimpa Gościno z Drawą II Drawsko Pomorskie. W 94. minucie grający trener Marcin Słoboda pokonał strzałem głową bramkarza Drawy i zapewnił trzy punkty liderowi KKO. Również w meczu Korony z Olimpem Złocieniec (3:2) Maciej Mleczko w 91. minucie. Zwycięstwo wymęczyła też Sława Sławno, która w Świerczynie grała z miejscowym Drzewiarzem. Tutaj w końcówce spotkania gola strzelił Damian Pawełek.

Czołówka strzelców: 17 - Bartosz Pisała (Korona Człopa); 15- Piotr Ścisło (Sława Sławno); 12- Grzegorz Szynkowski (Wiekowianka Wiekowo), Adam Zalewski (Olimp Gościno); 10 - Michał Saganowski (Victoria Sianów), Wojciech Gersztyn (Wielim Szczecinek), Tomasz Walkiewicz (Drawa II Drawsko Pom.), Wojciech Witoń (Drawa II Drawsko Pom.); 9 - Krystian Mural (Zefir Wyszewo); 8 - Marek Zaniewicz (Olimp Gościno), Adrian Szatkowski (Zryw Kretomino).