Bieg Mikołajkowy w Jamnie na dystansie 5 km [ZDJĘCIA]

Biegiem Mikołajkowym na dystansie 5 km, zainaugurowany został Jamneński Tour Biegowy.  Trasę pokonało 211 osób. Zwyciężył Igor Siódmiak (MKP Szczecinek) w czasie 16.21 min. Kolejne miejsca zajęli Daniel Kryzel (Talex Borzytuchom) - 16.25 i Mariusz Borychowski (Tupot Ustka) - 17.33. Na szóstym miejscu uplasował się najlepszy z koszalińskich biegaczy, Arkadiusz Siadak (18.27).Klasyfikację pań (sklasyfikowano 69) wygrała Małgorzata Szabałowska (MKL Szczecinek) w czasie 20.00 min. W najlepszej trójce znalazły się także Marlena Borychowska (Tupot Ustka) - 20.32 i Izabela Frontczak (Szczecinek) - 21.59.Zobacz także: Jarosławiec: Bieg Mikołajkowy w Jarosławcu
Biegiem Mikołajkowym na dystansie 5 km, zainaugurowany został Jamneński Tour Biegowy. Trasę pokonało 211 osób. Zwyciężył Igor Siódmiak (MKP Szczecinek) w czasie 16.21 min. Kolejne miejsca zajęli Daniel Kryzel (Talex Borzytuchom) - 16.25 i Mariusz Borychowski (Tupot Ustka) - 17.33. Na szóstym miejscu uplasował się najlepszy z koszalińskich biegaczy, Arkadiusz Siadak (18.27).Klasyfikację pań (sklasyfikowano 69) wygrała Małgorzata Szabałowska (MKL Szczecinek) w czasie 20.00 min. W najlepszej trójce znalazły się także Marlena Borychowska (Tupot Ustka) - 20.32 i Izabela Frontczak (Szczecinek) - 21.59.Zobacz także: Jarosławiec: Bieg Mikołajkowy w Jarosławcu Jacek Wójcik
Biegiem Mikołajkowym na dystansie 5 km, zainaugurowany został Jamneński Tour Biegowy. Trasę pokonało 211 osób. Zwyciężył Igor Siódmiak (MKP Szczecinek) w czasie 16.21 min. Kolejne miejsca zajęli Daniel Kryzel (Talex Borzytuchom) - 16.25 i Mariusz Borychowski (Tupot Ustka) - 17.33. Na szóstym miejscu uplasował się najlepszy z koszalińskich biegaczy, Arkadiusz Siadak (18.27). Klasyfikację pań (sklasyfikowano 69) wygrała Małgorzata Szabałowska (MKL Szczecinek) w czasie 20.00 min. W najlepszej trójce znalazły się także Marlena Borychowska (Tupot Ustka) - 20.32 i Izabela Frontczak (Szczecinek) - 21.59.

Trasę pokonało 211 osób. Zwyciężył Igor Siódmiak (MKP Szczecinek) w czasie 16.21 min. Kolejne miejsca zajęli Daniel Kryzel (Talex Borzytuchom) - 16.25 i Mariusz Borychowski (Tupot Ustka) - 17.33. Na szóstym miejscu uplasował się najlepszy z koszalińskich biegaczy, Arkadiusz Siadak (18.27).

Klasyfikację pań (sklasyfikowano 69) wygrała Małgorzata Szabałowska (MKL Szczecinek) w czasie 20.00 min. W najlepszej trójce znalazły się także Marlena Borychowska (Tupot Ustka) - 20.32 i Izabela Frontczak (Szczecinek) - 21.59.