Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Centralna Liga Juniorów. Bałtyk Koszalin - Miedź Legnica 4:1 [zdjęcia]

W spotkaniu Centralnej Ligi Juniorów, Bałtyk Koszalin pokonał swoich rówieśników z Miedzi Legnica 4:1 Dawid Jaśkiewicz
Cenną wygraną w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów odnieśli juniorzy starsi Bałtyku Koszalin. Formą strzelecką błysnął autor czterech goli, Mateusz Skonieczka.

Podopieczni Tomasza Pozorskiego ograli na swoim boisku Miedź Legnica aż 4:1. Już w szóstej minucie gospodarze wykorzystali fatalny błąd przy rozegraniu piłki przez defensywę gości i bramkarz Miedzi musiał ratować się faulem we własnym polu karnym. "Jedenastkę" na gola zamienił Mateusz Skonieczka. Jeszcze w tej części napastnik Bałtyku dwukrotnie znalazł się w sytuacji "sam na sam" z golkiperem przyjezdnych i w obu przypadkach skierował futbolówkę do siatki. Tuż przed przerwą goście zmniejszyli przewagę gospodarzy po celnym strzale z rzutu karnego.

Po zmianie stron rezultat spotkania ustalił Mateusz Skonieczka. Napastnik miejscowych wykorzystał fatalny błąd bramkarza Miedzi i pewnie posłał piłkę do pustej bramki.

Bałtyk Koszalin - Miedź Legnica 4:1 (3:1)