Drawa była tylko tłem dla rywala

kmb
Katastrofalny wynik spadkowicza z III ligi. Tym razem katem Drawy okazała się Kluczevia.

W meczu w ramach 5. kolejki IV ligi na murawie rządził tylko jeden zespół. Goście nie mogli się otrząsnąć po szybko strzelanych kolejnych golach, zarówno na początku pierwszej, jak i drugiej połowy.

Zaskoczeni takim obrotem spraw drawszczanie nie potrafili się podnieść po kolejnych ciosach. I choć jeszcze w pierwszej połowie mieli jeszcze jakiekolwiek nadzieje, na odwrócenie losów rywalizacji, o tyle po zmianie stron zupełnie zostały one pogrzebane.

Kluczevia Stargard - Drawa Drawsko Pom. 7:0 (2:0)
Bramki:
1:0 i 2:0 Królak (2. i 10.), 3:0 i 4:0 Dura (48. i 52.), 5:0 Bartoszyński (62.), 6:0 Dura (64.), 7:0 Magnuski (71.).
Drawa: Zdziarski - Stolarski,Kudriawcew, M. Bany, Marcinkowski (75. Dzięgo), Korczyński (60. Tkacz), Owedyk, Witkowski, Szczerba (75. Sochanek), Kwiatkowski (70. Witoń), Walkiewicz.