Dwa oblicza. Victoria Sianów - Bałtyk II Koszalin 4:2 [zdjęcia]

Łukasz Berkowski (zielony strój) strzelił w drugiej połowie jedną z bramek dla gospodarzy. Dawid Jaśkiewicz
W meczu ostatniej kolejki Koszalińskiej Klasy Okręgowej, Victoria Sianów ograła na swoim boisku rezerwy Bałtyku Koszalin 4:2. Dzięki tej wygranej gospodarze zakończyli sezon na szóstej pozycji.
Victoria Sianów - Bałtyk II Koszalin 4:2

Pojedynek obu drużyn miał dwa oblicza. Pierwsza połowa przebiegała po myśli podopiecznych Mariusza Lenartowicza. W 19. minucie Karol Saganowski wykorzystał znakomite dośrodkowanie z lewego skrzydła i głową skierował piłkę do siatki. Ponadto w kierunku bramki strzeżonej przez Arkadiusza Boraka groźnie uderzali jeszcze Michał Czenko, Marcin Budnik oraz Łukasz Szczerba, po którego strzale futbolówka odbiła się od słupka. Z drugiej strony boiska swoich szans nie zdołali wykorzystać Marcin Woźniak, Krystian Jegliński i Marcin Bogdan. Tuż przed przerwą swoją drugą bramkę zdobył Karol Saganowski.

Po zmianie stron gospodarze uporządkowali swoją grę. Było w niej mniej chaosu, co przełożyło się na zupełne odwrócenie losów spotkania. Victoria strzeliła cztery gole i zakończyła sezon na szóstej pozycji. Dwukrotnie z rzutów karnych do siatki trafił Daniel Zamerski. Na listę strzelców wpisali się również Marcin Bogdan i Łukasz Berkowski.

Victoria Sianów - Bałtyk II Koszalin 4:2 (0:2)