MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Dzień Dziecka w gminie Biesiekierz. Zadbali o uśmiech dzieci [ZDJĘCIA]

OPRAC.:
Mariusz Rodziewicz
Mariusz Rodziewicz
Dzień Dziecka w gminie Bieskiekierz
Dzień Dziecka w gminie Bieskiekierz organizator
"Radość dziecka jest najpiękniejszą nagrodą..." - o uśmiech najmłodszych mieszkańców Gminy Biesiekierz zadbali w weekend organizatorzy imprezy "Dziecięca radość na sportowo", która odbyła się na stadionie w Biesiekierzu z okazji Dnia Dziecka.

Organizatorzy wraz ze sponsorami przygotowali mnóstwo atrakcji, takich jak zabawy na dmuchańcach, tor przeszkód, eurobungee, gry, zabawy sportowe, konkursy ze strażakami i młodzieżowymi drużynami pożarniczymi, strzelanie do celu, rozgrywki szachowe, eksperymenty chemiczne, proszki Holi, pokaz sztuk walki KRAV MAGA. Dla dzieci przygotowano również nieodpłatny poczęstunek - popcorn, słodycze, lody, frytki.

Swoje strefy zabawy i aktywności zaprezentowali przedstawiciele Biblioteki Publicznej Gminy Biesiekierz, Przedszkola Gminnego w Parnowie, Środowiskowego Domu Samopomocy „Feniks” w Biesiekierzu, Przedszkola Happy Days, Szkoły Podstawowej w Starych Bielicach.

Gry i zabawy sportowe prowadzili: UKS Dziki, GKS Bieliki Stare Bielice, OSP i MDP Parnowo, OSP i MDP Biesiekierz, rozrywki szachowe i strzelanie do celu - Stowarzyszenie Husaria, SKS Wybrzeże Biesiekierz. Dużą atrakcją dla dzieci była jazda wozem strażackim oraz jazda konna, spotkanie z policjantami dzielnicowymi oraz ratownikiem medycznym.

EKOSAN zaprezentował nowoczesne sposoby segregacji śmieci oraz sprzęt, a GR TASK Force 60 sprzęt wojskowy.

Jak co roku najwięcej radości sprawiła zabawa proszkami holi oraz prysznic z wozu strażackiego.

O poczęstunek oraz słodkości zadbali pracownicy OPS w Biesiekierzu, sołtys Sołectwa Stare Bielice, KGW w Kraśniku Koszalińskim, KGW Słodkie Babeczki w Biesiekierzu, Fabryka lodów „Jan” w Koszalinie, Klub Seniora „Senior+” w Biesiekierzu, firma Allfood Sp. z o.o. z Koszalina, sklep DES, Bank Żywności w Nowych Bielicach.

Podczas wydarzenia można było zarejestrować się na stoisku Fundacji DKMS w bazie potencjalnych dawców szpiku oraz sfotografować z maskotką Play parku.

Organizatorami imprezy był wójt gminy Biesiekierz wraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Biesiekierzu oraz jednostkami organizacyjnymi gminy.

od 7 lat
Wideo

Znaleziono ślady ptasiej grypy w Teksasie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gk24.pl Głos Koszaliński