Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin 20:22 [wideo]

red
Po dramatycznym meczu, szczypiornistki Energi AZS Koszalin uległy na swoim parkiecie Selgrosowi Lublin 20:22.

Starcie obu drużyn ponownie miało bardzo emocjonujący przebieg. W pierwszej połowie żadnej ze stron nie udało się wypracować wyraźniejszej przewagi. W kilku sytuacjach między słupkami znakomicie interweniowała Beata Kowalczyk.

Okres słabszej gry gospodyń spowodował, że podopieczne Anity Unijat zostały zmuszone do gonienia wyniku. Ostatecznie oba zespoły zeszły na przerwę przy stanie 10:11 na korzyść lublinianek.

Energetyczne odważnie rozpoczęły drugą część meczu, jednak z czasem koszalinianki zaczęły popełniać coraz więcej prostych, niewymuszonych błędów i kwadrans przed końcem przyjezdne prowadziły już trzema trafieniami. Zespół z Koszalina zdołał jednak doprowadzić do remisu i ponownie miejscowi kibice byli świadkami emocjonującej końcówki. Wojnę nerwów wytrzymały mistrzynie kraju, zwyciężając ostatecznie dwoma trafieniami.

Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin 20:22 (10:11)