Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Gwardia Koszalin - KS Chwaszczyno 2:1 [zdjęcia, wideo]

Piłkarze Gwardii Koszalin pokonali na swoim boisku KS Chwaszczyno 2:1
Piłkarze Gwardii Koszalin pokonali na swoim boisku KS Chwaszczyno 2:1 Dawid Jaśkiewicz
Piłkarze Gwardii Koszalin wciąż pozostają niepokonani w trzecioligowych rozgrywkach.

W meczu szóstej kolejki koszaliński zespół podejmował na swoim boisku KS Chwaszczyno. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 2:1. Do przerwy lepiej prezentowali się jednak przyjezdni, którzy objęli prowadzenie po dwudziestu minutach gry. W sytuacji sam na sam z Adrianem Hartlebem nie pomylił się Krzysztof Wicki.

Po zmianie stron gwardziści ruszyli do odrabiania strat. W 55 minucie z rzutu wolnego dośrodkował Mateusz Kołodziejski, tor lotu piłki przedłużył Michał Szubert, a głową do siatki wpakował ją Daniel Wojciechowski. Dziesięć minut później podanie Roberta Ziętarskiego na gola zamienił Sebastian Ginter. Gospodarze mogli pokusić się o wyższe zwycięstwo, jednak wciąż w oficjalnym występie w barwach koszalińskiego klubu nie może się przełamać Michał Szubert.

Gwardia Koszalin - KS Chwaszczyno 2:1 (0:1)