Gwardia Koszalin pewnie pokonała Darłovię Darłowo [ZDJĘCIA]

W meczu 13. kolejki IV ligi zachodniopomorskiej, Gwardia Koszalin wygrała u siebie z Darłovią Darłowo 4:0 (2:0).

To jedenaste zwycięstwo koszalińskiego zespołu, który w tabeli zajmuje 3. miejsce ze stratą 2 punktów do Wybrzeża Rewalskiego Rewal i Bałtyku Koszalin.

W meczu na stadionie przy ul. Fałata gospodarze objęli prowadzenie w 10. minucie, po precyzyjnym uderzeniu od słupka Sebastiana Milanowskiego. Na 2:0 wynik podwyższył w 38. minucie głową Adrian Cybula, po dośrodkowaniu Jorge Tapii.

Po zmianie stron nadal przeważali gospodarze. Efektem ich starań był gol w 57. min, strzelony przez Michała Masłowskiego po ładnym rozegraniu z Cybulą. Wynik ustalił w 80. min kapitan Gwardii, Mateusz Piotrowski, wykorzystując rzut karny za faul Rafała Lipińskiego na Tapii.

Gwardia Koszalin - Darłovia Darłowo 4:0 (2:0)
1:0 Milanowski (10.), 2:0 Cybula (38.), 3:0 Masłowski (57.), 4:0 Piotrowski (80. karny)