Gwardia Koszalin przegrała z Drawą Drawsko Pomorskie 1:4 [zdjęcia]

bor
Wojciech Kukliński
Okazało się, że Drawa już nie jest w lidze chłopcem do ogrywania. Jej zwycięstwo 4:1 nad Gwardią Koszalin pozwoliło zrównać się punktami z Gwardią i co ważniejsze opuścić strefę spadkową. Relacjonowaliśmy ten mecz na żywo.
Gwardia Koszalin przekrala z Drawą Drawsko Pomorskie. 1:4

Piłka nożna III liga: Drawa - Gwardia 4:1

KONIEC Gwardia Koszalin przegrywa z Drawą Drawsko Pomorskie 4:1.

II połowa 93 min: Steciak podwyższa prowadzenie Drawy Drawsko Pomorskie na 4:1.

II połowa 89 min: Kolejna czerwona kartka: Paweł Nowacki z Gwardii Koszalin schodzi z boiska. Powód: wulgarne odezwanie się do sędziego. Gwardia Koszalin gra już w dziewiątkę.

II połowa 80 min: Gwardia gra w dziesiątkę po zejściu z boiska Leszka Pazdura, który został ukarany czerwoną kartką za uderzenie Kapelińskiego z Drawy Drawsko Pomorskie.

II połowa 54 min: 3:1 dla Drawy. Gola z akcji strzela ponownie Mateusz Jureczko.

II połowa 51 min: Rzut karny dla Drawy Drawsko Pomorskie. Okazję wykorzystuje Mateusz Jureczko. 2:1 dla Drawy Drawsko Pomorskie.

II połowa 47 min: Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Łukasza Jarosiewicza głową piłkę do siatki skierował Leszek Pazdur. Bramkarz był w tej sytuacji bezsilny. Gwardia Koszalin - Drawa Drawsko Pomorskie 1-1.

Koniec I połowy: Po 45 minutach meczu wynik nie zmienił się. Końcówka pierwszej części spotkania należała do Gwardii Koszalin jednak akcje nie zmieniły wyniku i Drawa Drawsko Pomorskie wciąż prowadzi. Trwa przerwa w spotkaniu.

I połowa 28 min: Po bramce na 1:0 Drawy Drawsko Pomorskie gra obu zespołów wyrównała się. Nie ma praktycznie gry w środku boiska - oba zespoły starają się przedostać pod pole karne przeciwnika i strzelić kolejną bramkę. Na stadionie jest już około 300 widzów. Widać, że zawodnicy Gwardii Koszalin są poddenerwowani po stracie bramki.

I połowa 10 min: Po niewielkiej przewadze Gwardii Koszalin na samym początku spotkania, gola po rzucie wolnym z lewej strony boiska strzela Peppe z Drawy Drawsko Pomorskie . Gwardia Koszalin - Drawa Drawsko Pomorskie 0:1.

godz. 15.23: Na stadionie jest około 120-150 widzów. Porządku pilnuje policja i ochrona. Każdy kto chce wejść na stadion jest legitymowany. Obie drużyny rozgrzewają się na płycie boiska. Planowy początek spotkania o godzinie 15.30.