II liga: UKS OPP Powiat Kołobrzeski - Wilki Wilczyn 0:3 [ZDJĘCIA]

Tylko w pierwszym secie meczu z Wilkami kibice OPP doczekali się większych emocji.

Kołobrzescy siatkarze przegrali drugi w tym sezonie mecz, a pierwszy w swojej hali. Wydaje się, że kluczowy dla losów pojedynku był pierwszy set, w którym gospodarze byli bliscy sukcesu, by przegrać w zaciętej końcówce na przewagi 25:27.

Na początku drugiej partii kołobrzescy siatkarze byli chyba jeszcze myślami przy końcówce poprzedniej, bo zanim się obejrzeli było 6:0 dla rywali. Przy wyniku 4:14 było wiadomo, że nie ma co liczyć na powrót do walki o wygraną w tej partii.

Trzeci set, jak się okazało ostatni, rozpoczął się od błędu serwisowego gości. Trzy kolejne piłki padły jednak ich łupem i kołobrzeżanie znów musieli odrabiać straty. Dwa razy dochodzili na remis (12:12, 17:17), ale nie potrafili przełamać rywala. W końcówce ze stanu 18:20 zrobiło się 18:24 i pomimo ambitnego zrywu OPP w końcówce, nie udało się uratować seta i meczu.

UKS OPP Powiat Kołobrzeski - Wilki Wilczyn 0:3 (25:27, 11:25, 21:25)

OPP: Paśnik, Zapaśnik, Pankiewicz, Grot, Śląski, Markiewicz, Kowalczyk (libero) - Gałka (libero), Bartnik, Pyta, M. Zabłocki, Bukowski, Oleszuk.