Głos Koszaliński

III liga: Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 2:0 [ZDJĘCIA]

Piłkarskie derby Koszalina za nami. Gwardia pokonała Bałtyk 2:0.Do przerwy Gwardia prowadziła po golu strzelonym przez Mateusza Piotrowskiego. Tuż przed

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [2/106] Poprzednie Następne

Piłkarskie derby Koszalina za nami. Gwardia pokonała Bałtyk 2:0.

Do przerwy Gwardia prowadziła po golu strzelonym przez Mateusza Piotrowskiego. Tuż przed końcem tej części bliski doprowadzenia do remisu był Michał Czenko, lecz futbolówka odbiła się od poprzeczki.

Po zmianie stron prowadzenie gospodarzy podwyższył Szymon Chać. Mimo kilku kolejnych okazji z obu stron, rezultat nie uległ już zmianie.