Kompromitująca porażka. KS Chwaszczyno - Gwardia Koszalin 5:1

Piłkarze Gwardii Koszalin wyjechali z Chwaszczyna z bagażem pięciu bramek.

Gwardziści liczyli w tym spotkaniu na wywalczenie kolejnego cennego kompletu punktów. Musieli przeciwstawić się jednak niezwykle zmobilizowanym gospodarzom, którzy w poprzedniej kolejce ulegli Bałtykowi Gdynia aż 0:5.

Podopieczni Macieja Cieślika objęli prowadzenie po upływie dwudziestu minut gry. Piłkę do siatki skierował Przemysław Duda. Tuż przed przerwą koszaliński zespół otrzymał kolejny cios. Tym razem na listę strzelców wpisał się Michał Wiśniewski.

Trzeciego gola dla drużyny Chwaszczyna tuż po zmianie stron zdobył Rolad Kazubowski. W 53 minucie goście odpowiedzieli trafieniem Daniela Sidora. Miejscowi szybko wybili gwardzistom wszelkie nadzieje na wywiezienie z ich terenu choćby jednego punktu. Najpierw swoją drugą bramkę zdobył Michał Wiśniewski, a rezultat spotkania ustalił Arkadiusz Byczkowski.

KS Chwaszczyno – Gwardia Koszalin 5:1 (2:0)​