Konsekwentnie uciekają spod topora. Olimp pokonał Osadnika

kmb
Dziewięć goli, sześć punktów - takim dorobkiem w dwóch ostatnich spotkaniach ligowych może pochwalić się Olimp Gościno. Po rozgromieniu 5:2 Regi Trzebiatów teraz, w 29. kolejce, podopieczni grającego trenera Marcina Słobody nie dali szans Osadnikowi Myslibórz. Olimp póki co udanie realizuje więc plan ucieczki ze strefy spadkowej, choć ich sytuacji w żadnym razie nie można jeszcze nazwać bezpieczną.

Teraz wynik otworzył, wykorzystując rzut karny, Marek Skowyra. Po przerwie dwa trafienia dołożył Konrad Romańczyk (przy 2:0 akcję wykończył uderzeniem głową, a następnie wykorzystał dogranie Pawła Kułakowskiego). Kropkę nad "i" postawił, już w doliczonym czasie, Adam Zalewski, finalizując efektowną dwójkową akcję z Kacprem Kitą.

Po stronie gości, wśród nielicznych okazji, można wymienić groźny rzut wolny z 22. minuty, ale tutaj refleksem w bramce popisał się Arkadiusz Głąb. W pierwszej części meczu swoje szanse mieli także Zalewski z Kułakowskim, ale worek z bramkami na dobre rozwiązał się dopiero po przerwie.

Olimp Gościno - Osadnik Myślibórz 4:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Skowyra (27. karny), 2:0 i 3:0 Romańczyk (65. i 87.), 4:0 Zalewski (90+1).
Olimp: Głąb - K. Bocheński, Sz. Bocheński (68. Kita), Kułakowski (83. Grochowski), Płomiński, Romańczyk (87.), Skowyra, Marcin Słoboda, Tymek, Wudarczyk, Zalewski.