MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Koszalin w trudnym czasie zagrożenia koronawirusem [zdjęcia]

gk24
Jak wygląda Koszalin w czasie kwarantanny? Boiska i place zabaw zamknięte, ograniczony dostęp do instytucji, zamknięte sklepy w galeriach handlowych. Zobacz zdjęcia!

Szkoły w Koszalinie, podobnie jak w całym kraju, już od ponad tygodnia są zamknięte. W ślad za nimi wyłączone z użytku zostały place zabaw na świeżym powietrzu, boiska, a także aquapark. Urzędy zachęcają do załatwiania spraw za pośrednictwem internetu, bądź listownie.

Kina zostały zamknięte, podobnie jak teatr, czy biblioteki. W pubach i klubach odwołano koncerty i inne imprezy.

Zakupy można robić w sklepach spożywczych, ale większość punktów w galeriach handlowych jest zamkniętych. Działają tam przede wszystkim drogerie i apteki.

Aktualne informacje: Koronawirus w Koszalinie i woj. zachodniopomorskim. Raport o najnowszych informacjach dotyczących wirusa w regionie

Koronawirus nie przestaje się rozprzestrzeniać, a wręcz zatacza coraz większe koło, obejmując nowe tereny. Do tej pory nie został opracowany lek zapobiegający zakażeniom. Nie odkryto także medykamentu (choć trwają intensywne badania), który mógłby skutecznie wyleczyć infekcję. W środę 11 marca WHO dotychczasową epidemię koronawirusa, nazwała pandemią! Trwa ona do dziś. Przedstawiamy zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS), które koncentrują się na profilaktyce, czyli zapobieganiu zakażeniu koronawirusem. Poniższa galeria przedstawia 10 praktycznych porad, których przestrzeganie może uchronić Cię przed infekcją!

Jak uchronić się przed koronawirusem? Porady ekspertów

Zobacz także Prezydent Koszalina Piotr Jedliński i jego zastępca Przemysław Krzyżanowski o sytuacji w mieście w związku z zagrożeniem koronawirusem

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo