KSKK Koszalin - Hit Kobylnica 55:58 (zobacz film i zdjęcia)

Po trwającej przez 40 minut zażartej walce, koszalińskie koszykarki minimalnie uległy Hitowi Kobylnica 55:58.
KSKK Koszalin - Hit KobylnicaFotogaleria z mecz koszykarek KSKK Koszalin – Hit Kobylnica

KSKK Koszalin - Hit Kobylnica

Poza drugą kwartą, w której skuteczniej grający zespół gości uzyskał kilkupunktową przewagę, przez pozostałą część spotkania wynik oscylował wokół remisu. Jak przystało na mecz sąsiadów zza miedzy walczono o każdą piłkę. Koszalinianki dzięki konsekwentnej obronie odrobiły w trzeciej kwarcie straty, a w 33. minucie miały nawet 5 punktów przewagi. W zespole rywalek ważną trójkę trafiła Katarzyna Klimowska, a później serią celnych rzutów osobistych popisała się Luiza Staciwa. Hit wrócił na prowadzenie i w nerwowej końcówce zdołał je obronić.

KSKK Koszalin - HIT Kobylnica 55:58 (16:15, 10:18, 13:7, 16:18).
KSKK: Sońta 15, Królik 11, Smoła 4, Razik 2, Usidus 1 - Arendarczyk 7 (1x3), Sobolewska 7 (1x3), Kulkowska 4, Jakubowska 2, Kudłacz 2, Perkowska 0.
Hit: Klimowska 15 (4x3), Jóźwiak 13, Staciwa 12 (1x3), Hrywna 5, Jagodzińska 2 - Wildhirt 7, Sobajtis 4.