Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Leśnik Manowo - KS Chwaszczyno 1:2 [zdjęcia]

Piłkarze trzecioligowego Leśnika Manowo ulegli na swoim boisku KS Chwaszczyno 1:2.

W dziewiątej minucie spotkania goście objęli prowadzenie. Po zgraniu piłki głową przez Mateusza Węsierskiego, kąśliwym strzałem Kajetana Zalewskiego pokonał Maksymilian Hebel. Odpowiedź Leśnika była natychmiastowa. Po podaniu z głębi pola, Marcin Gozdal wyprzedził obrońców i posłał futbolówkę do siatki.

W 50. minucie goście strzelili zwycięską bramkę. Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry, gospodarze wybili futbolówkę poza pole karne, lecz tam znakomitym strzałem z powietrza popisał się Damian Mosiejko.

Leśnik Manowo - KS Chwaszczyno 1:2 (1:1)