MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Matura 2020: Język Polski ODPOWIEDZI Poziom podstawowy, jakie były tematy? Rozprawka z Wesela [ARKUSZE, CKE] Pytania i odpowiedzi 11.06.2020

Michał Borkowski
Michał Borkowski
Matura 2020 Polski odpowiedzi. Co było na egzaminie maturalnym z polskiego. Pytania odpowiedzi
Matura 2020 Polski odpowiedzi. Co było na egzaminie maturalnym z polskiego. Pytania odpowiedzi archiwum
Matura z języka polskiego już w poniedziałek 8 czerwca 2020 roku. Tuż po zakończeniu egzaminu maturalnego w serwisie matura 2020 znajdziecie odpowiedzi na wszystkie pytania pod hasłem Matura 2020 Polski Odpowiedzi. Sprawdź czy zdałeś już dzisiaj i zobacz jakie były pytania oraz odpowiedzi. W naszym serwisie znajdziecie również arkusze CKE oraz sugerowane odpowiedzi z zadań otwartych. Zapraszamy do śledzenia serwisu matura 2020 na gk24.pl . Aktualizacja MATURA 2020 Według pierwszych doniesień uczniów, na rozprawce z matury 2020 pojawiła się lektura "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego. Do wyboru była także interpretacja wiersza Anny Kamieńskiej "Daremnie".

ODPOWIEDZI MATURY 2020 ORAZ ROZWIĄZANIA MATURALNE Z JĘZYKA POLSKIEGO 2020 [PODSTAWA] i ARKUSZE CKE OPUBLIKUJEMY W TYM ARTYKULE PO ZAKOŃCZENIU EGZAMINU - prosimy o odświeżanie strony co kilka minut


Matura 2020 z polskiego. Jakie były pytania? Arkusz CKE i ODPOWIEDZI 8.06.2020

Zobacz arkusz z matury 2020 z języka polskiego na poziomie podstawowym oraz prawidłowe odpowiedzi. Uwaga, nasi eksperci na bieżąco dodają kolejne odpowiedzi (odświeżaj stronę)Zobacz arkusz i odpowiedzi ----->

Matura 2020: JĘZYK POLSKI, poziom podstawowy - ODPOWIEDZI i ...

ZOBACZ ODPOWIEDZI NA KOLEJNYCH SLAJDACH. BĘDZIEMY JE DODAWAĆ NA BIEŻĄCO POD ZDJĘCIAMI ARKUSZA. PROSIMY O ODŚWIEŻANIE STRONNa zdjęciu: Matura w II Liceum imienia Jana Śniadeckiego w Kielcach.

Matura 2020 JĘZYK POLSKI podstawa. Odpowiedzi i arkusz pytań...

Matura z języka polskiego, to pierwszy dzień zmagań maturzystów z egzaminem maturalnym w 2020 roku. Specjalnie dla uczniów ostatnich klas szkół średnich sprawdziliśmy co było na maturze z języka polskiego, po zakończonym egzaminie znajdziecie również odpowiedzi z poziomu podstawowego języka polskiego. Arkusze oraz sugerowane odpowiedzi, będziemy mogli opublikować po udostępnienie ich oficjalnych wersji przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Matura 2020 JĘZYK POLSKI - ARKUSZ CKE oraz ODPOWIEDZI

Matura czas start. Zobacz na żywo jak przebiega matura 2020 z języka polskiego. Co było na rozprawce? Jakie pytania? Arkusz CKE oraz odpowiedzi już wkrótce na gk24.pl

Aktualizacja: Od kilkunastu minut trwa matura z języka polskiego. Czekacie z niecierpliwością na odpowiedzi? Odpowiedzi opublikujemy zaraz po tym, jak CKE udostępni arkusze egzaminu maturalnego.

Aktualizacja 11.23. Jeszcze tylko kilka minut i koniec egzaminu maturalnego z polskiego. Wkrótce odpowiedzi

W mediach społecznościowych maturzyści, którzy skończyli pisać egzamin, dzielą się wrażeniami. Wielu z nich wyraża zadowolenie z tematu rozprawki. Jak brzmiał?

Jak wprowadzanie elementów fantastycznych wpływa na przesłanie utworu. Na podstawie fragmentu "Wesela"

Aktualizacja 11.47: W zadaniach otwartych pojawił się również fragment epopei narodowej, czyli "Pana Tadeusza". Maturzyści musieli rozpoznać z jakim tekstem oraz czyjego autorstwa mają do czynienia.

Wyniki matur będą dostępne za kilka tygodni. Dlatego już dzisiaj czyli w poniedziałek 8 czerwca będziecie mogli sprawdzić jak wam poszło i sprawdzić sugerowane odpowiedzi z języka polskiego, podczas matury 2020. Sprawdź czy zdałeś już dzisiaj i sprawdź sugerowane odpowiedzi z polskiego. Pierwsze arkusze CKE - JĘZYK POLSKI PODSTAWOWY, będziemy publikować po godzinie 12 w tym miejscu. Użyjcie klawisza F5 lub przeładujcie stronę aby odświeżyć widok i sprawdzić sugerowane odpowiedzi z polskiego na poziomie podstawowym. Nie trzeba czekać na oficjalne wyniki CKE, żeby sprawdzić jak poszła matura 2020 z polskiego.

Matura 2020 JĘZYK POLSKI PRZECIEKI - CO BYŁO NA MATURZE Z POLSKIEGO

Jeżeli szukacie przecieków z matury 2020, z języka polskiego na poziomie podstawowym mamy dla was złą informację. Takich przecieków nie ma, a nawet jeśli by się pojawiły w internecie to z pewnością wyniki matury 2020 z polskiego byłyby anulowane i odpowiedzi, których udzieliliście na egzaminie maturalnym zostałyby unieważnione. Matura 2020 z polskiego musiałaby się odbyć jeszcze raz.

Matura 2020 POLSKI SUGEROWANE ODPOWIEDZI - ARKUSZ CKE

Po zakończeniu egzaminu maturalnego z polskiego, w tym miejscu będziemy publikować sugerowane odpowiedzi z polskiego. Przypominamy, że są to jedynie odpowiedzi sugerowane i że na oficjalne wyniki matury trzeba będzie poczekać kilka tygodni. Pomimo tego, już sugerowane odpowiedzi z polskiego podczas matury 2020 pozwolą wam ocenić jak wam poszło, oraz czy zdaliście maturę z polskiego, oraz na jakim poziomie.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW MATURALNYCH NA NAJBLIŻSZE DNI

8.06.2020 (poniedziałek)

  • godz. 9 język polski - poziom podstawowy
  • godz. 14 język polski - poziom rozszerzony

9.06.2020 (wtorek)

  • godz.9 matematyka - poziom podstawowy
  • godz. 14 język łaciński i kultura antyczna (poziom podstawowy i poziom rozszerzony)

10.06.2020 (środa)

  • godz. 9 język angielski – poziom podstawowy
  • godz. 14 język angielski – poziom rozszerzony, poziom dwujęzyczny

Zobacz także: Dr Sławomir Drelich o zamieszaniu z maturami

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo