MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Międzynarodowy Turniej Piłkarski z okazji 700-lecia Sławna [zdjęcia]

Wojciech Kulig
W  ubiegłą sobotę na Stadionie Miejskim w Sławnie rozegrany został wyjątkowy turniej piłkarski, w którym udział wzięły cztery drużyny.W międzynarodowym Turnieju Piłkarskim, który odbył się z okazji 700-lecia Sławna wzięły udział roczniki 2004 i młodsi. Uczestnikami były grupy  SC Rinteln (Niemcy), Gwardia Koszalin, AP Reissa Szczecinek i UKS Sława Jedynka Sławno. Najlepsza w zawodach  okazała się drużyna AP Reissa Szczecinek, która w całym turnieju zdobyła komplet punktów, nie tracąc przy tym żadnej bramki. Drugie miejsce przypadło Gwardii Koszalin. Na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna UKS Sława Jedynka Sławno, która zaprezentowała się w składzie: Alan Roczeń, Kuba Karczyński, Jan Bukowski, Patryk Dogadalski, Mieszko Mielniczek, Alex Trzebiatowski, Hubert Zosiuk, Kuba Jakubowski, Radosław Zasada, Sebastian Kulczyk, Maciej Kazusek, Fabian Podlas, Krystian Smyczkiewicz, Filip Sławski. Czwarte miejsce zajęła SC Rinteln.  Najlepszym strzelcem turnieju okazał się być Łukasz Szwejda z AP Reissa Szczecinek. Tytuł najlepszego bramkarza zawodów przypadł z kolei  Jonasowi Winterowi z SC Rinteln. Wszystkie drużyny biorące udział w międzynarodowym turnieju otrzymały  na koniec pamiątkowe puchary. Zobacz także Gwardia Koszalin - Chemik Bydgoszcz 2:0
W ubiegłą sobotę na Stadionie Miejskim w Sławnie rozegrany został wyjątkowy turniej piłkarski, w którym udział wzięły cztery drużyny.W międzynarodowym Turnieju Piłkarskim, który odbył się z okazji 700-lecia Sławna wzięły udział roczniki 2004 i młodsi. Uczestnikami były grupy SC Rinteln (Niemcy), Gwardia Koszalin, AP Reissa Szczecinek i UKS Sława Jedynka Sławno. Najlepsza w zawodach okazała się drużyna AP Reissa Szczecinek, która w całym turnieju zdobyła komplet punktów, nie tracąc przy tym żadnej bramki. Drugie miejsce przypadło Gwardii Koszalin. Na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna UKS Sława Jedynka Sławno, która zaprezentowała się w składzie: Alan Roczeń, Kuba Karczyński, Jan Bukowski, Patryk Dogadalski, Mieszko Mielniczek, Alex Trzebiatowski, Hubert Zosiuk, Kuba Jakubowski, Radosław Zasada, Sebastian Kulczyk, Maciej Kazusek, Fabian Podlas, Krystian Smyczkiewicz, Filip Sławski. Czwarte miejsce zajęła SC Rinteln. Najlepszym strzelcem turnieju okazał się być Łukasz Szwejda z AP Reissa Szczecinek. Tytuł najlepszego bramkarza zawodów przypadł z kolei Jonasowi Winterowi z SC Rinteln. Wszystkie drużyny biorące udział w międzynarodowym turnieju otrzymały na koniec pamiątkowe puchary. Zobacz także Gwardia Koszalin - Chemik Bydgoszcz 2:0 Radek Koleśnik
W ubiegłą sobotę na Stadionie Miejskim w Sławnie rozegrany został wyjątkowy turniej piłkarski, w którym udział wzięły cztery drużyny.