Głos Koszaliński

Napad na kantor w Koszalinie. Policja znalazła auto sprawców [ZDJĘCIA]

Samochód, którym sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia, stał zaparkowany przy ul. Wojska Polskiego w Koszalinie. Dzisiaj w godzinach popołudniowych policja

Michał Borkowski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/28] Następne

Samochód, którym sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia, stał zaparkowany przy ul. Wojska Polskiego w Koszalinie.

Dzisiaj w godzinach popołudniowych policja odnalazła volkswagena bora, którym poruszali się sprawcy napadu na właściciela kantoru w Koszalinie. Nadal trwa poszukiwanie sprawców.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 18 przy ul. Grunwaldzkiej w Koszalinie. Właściciel kantoru, po jego zamknięciu, wrzucił do swojego auta saszetkę z utargiem (ok. 100 tys. złotych). W tym czasie podjechali sprawcy, byli w kominiarkach. Podbiegli do samochodu właściciela kantoru, jeden z nich wybił metalowym prętem szybę w aucie i zabrał saszetkę. Poszkodowany mężczyzna chwycił za wspomniany pręt i rzucił nim w kierunku samochodu sprawców. Wybił nim przednią szybę w ciemnozielonym vw bora. Sprawcy odjechali uszkodzonym autem w kierunku północnej części miasta, tam ślad się urywał. Dzisiaj jeden z mieszkańców zwrócił uwagę na vw bora z wybitą szybą, który stał zaparkowany na parkingu przy ul. Wojska Polskiego w Koszalinie; zawiadomił policję. To było auto sprawców - w środku była kominiarka i pręt. Policja ustala aktualnie, kto jest faktycznym właścicielem samochodu, czy nie pochodzi on z kradzieży, a także nadal prowadzi poszukiwania sprawców.

NAPAD NA KANTOR W KOSZALINIE - ZDJĘCIA Z DNIA NAPADU

Polecamy