Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Nowy bon o wartości 2500 złotych! Jak dostać dodatkowe pieniądze? Nowy specjalny bon dla tysięcy Polaków. Sprawdź! 5.12.2023

ND
Wideo
od 16 lat
Ponad 500 tys. osób skorzysta z nowego specjalnego bonu. Jest to jednorazowe świadczenie o wartości 2500 złotych. Kto może ubiegać się o dodatkowe pieniądze? Sprawdź! Wnioski można składać już od 10 października. Zobacz czy możesz dostać specjalny bon. Pamiętaj, nie ma kryteriów dochodowych! Sprawdź szczegóły!

Ruszył nowy program. Tysiące Polaków otrzymają specjalny bon

Program nie jest skierowany do wszystkich, trzeba spełnić kilka warunków, aby otrzymać bon. Specjalny bon to jednorazowe świadczenie o wartości 2500 złotych. Sprawdź szczegóły!

Nowy bon! Nauczyciele dostaną dodatkowe pieniądze

Ruszył program „Laptop dla nauczyciela”, w ramach którego nauczyciele dostaną specjalny bon o wartości 2500 zł na zakup laptopa.

„Nauczyciele mają różne potrzeby i ustawa daje im możliwość wyboru takiego sprzętu, jaki rzeczywiście przyda się im w pracy. Pracujemy nad tym, żeby projekt wszedł na stałe do systemu oświaty i żeby bony były przyznawane nauczycielom raz na 5 lat” – podkreśla minister Janusz Cieszyński.

Program Laptop dla nauczyciela pozwala sfinansować ze środków publicznych laptopy dla nauczycieli, wychowawców lub innych pracowników pedagogicznych. Aby skorzystać z dofinansowania nauczyciele muszą pozostawać w stosunku pracy na dzień 30 września 2023 r. w:

  • publicznych lub niepublicznych szkołach podstawowych
  • publicznych lub niepublicznych szkołach ponadpodstawowych
  • publicznych szkołach artystycznych
  • niepublicznych szkołach artystycznych, które mają uprawnienia publicznej szkoły artystycznej.

Specjalny bon o wartości 2500 złotych ma na celu wsparcie grupy, która znajduje się w gorszej sytuacji finansowej.

W roku szkolnym 2023/2024 środki na zakup laptopów pochodzą z Krajowego Planu Odbudowy, w ramach inwestycji "Wyrównanie poziomu wyposażenia szkół w przenośne urządzenia multimedialne – inwestycje związane ze spełnieniem minimalnych standardów wyposażenia".

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera