Piłka nożna > III liga: Drawa Drawsko Pom. - Vineta Wolin 2:2 (2:1)

Po przegranej przed tygodniem z Gwardią w Koszalinie, piłkarze z Drawska Pomorskiego niespodziewanie stracili 2 punkty w starciu z beniaminkiem. sxc.hu

Już w 7. min, goście otworzyli wynik. Później kontrolę nad meczem przejęli miejscowi. W 31. minucie wyrównującą bramkę zdobył Konrad Mularczyka. Jeszcze przed przerwą drawszczanie objęli prowadzenie po golu Kacpra Stukonisa.

W drugiej połowie gospodarze zagrali znacznie słabiej. - To był dramat. Tak słabo grających nas jeszcze nie widziałem - przyznał trener Łukasz Woźniak.

W 59. min goście doprowadzili do remisu, a później mieli jeszcze 2-3 sytuacje na zwycięskiego gola. Na szczęście dla Drawy ich nie wykorzystali.

Drawa Drawsko Pom. - Vineta Wolin 2:2 (2:1)
0:1 Wittbrodt (6.), 1:1 Mularczyk (31.), 2:1 Stukonis (42.), 2:2 Adam Nagórski (59.).

Drawa: Otocki - Kosacki, Stukonis, Domin, Wyganowski, Capek (65. Ostrowski), Hermanowicz, Owedyk, Cierech (75. Kondraciuk), Mularczyk (70. Szymański), Kozawa.