Piłka nożna - III liga: Kotwica Kołobrzeg - Rega Trzebiatów 6:1 (1:1)

Maciej Ropiejko.
Maciej Ropiejko. Jacek Wójcik
Efektownym 6:1 ze zdegradowaną Regą Trzebiatów zakończyli sezon piłkarze Kotwicy. Tym samym podopieczni trenera Wojciecha Polakowskiego przypieczętowali 3. miejsce w tabeli.

Po 45 minutach w Ustroniu Morskim niespodziewanie był remis 1:1. Dopiero w drugiej połowie Kotwica udowodniła swoją wyższość nad spadkowiczem, zdobywając pięć goli z czego aż trzy Maciej Ropiejko. W dodatku kołobrzeski napastnik nie wykorzystał rzutu karnego w 75 minucie spotkania.

Kotwica Kołobrzeg - Rega Trzebiatów 6:1 (1:1)
1:0 Rudziński (11.), 1:1 Ksobiech (45.), 2:1, 3:1 i 4:1 Ropiejko (54, 63. i 67.), 5:1 Dymek (70.), 6:1 Skawara (72.). Żółta kartka: Szych.
Kotwica: Prokosa (50. Szybka) - Żdanow, Augustyniak, Dymek, Cebulski, Rudziński (84. Teśman), Skwara, Szych, Marynowicz, Ropiejko, Szymala (50. Dubiela).