Piłka nożna > Kotwica Kołobrzeg przegrywa w sparingowym meczu

Piłkarze trzecioligowej Kotwicy Kołobrzeg zmierzyli się w sparingowym meczu z występującą w tej samej klasie Regą Trzebiatów.

Dla gospodarzy, których prowadzi były trener Regi Maciej Kiszkiel, był to ostatni sprawdzian przed zaplanowanym na środę meczem Remes Pucharu Polski z Pogonią w Świebodzinie. Po meczu rozgrywanym trzy razy po 30 minut kołobrzeżanie ulegli Redze 1:2 (0:1, 0:1, 1:0).

Goście w dwóch pierwszych tercjach zdobywali bramki za sprawą Cezarego Przewoźniaka. W końcówce trzeciej tercji sędzia podyktował rzut karny za faul na Łukaszu Miklasińskim. Jedenastkę na bramkę zamienił Adam Frończak.

Skład Kotwicy: Bińkowski (Struś) - Frończak (Szrajber), Świątkowski (Kalinowski), Misztal (Ryba), Żdanow (Rokosz), Teśmian (Urbańczyk), Miklasiński, Duńczak (Dąbkowski), Szymański (Procner), Kossakowski (Remplewicz), Dubiela (Miłoszewicz).

- Rega jest kandydatem do awansu, my tymczasem spokojnie budujemy zespół. Mamy niezłych zawodników i myślę, że wszystko będzie dobrze. Dajcie nam tylko trochę czasu. Gramy w nowym zestawieniu, chcemy zbudować klub na zdrowych zasadach, a nie zamki na piasku. Na razie nie będzie II ligi, ale myślę, że perspektywie 2-3 lat będzie - powiedział 28-letni trener kołobrzeżan.