Piłka nożna - Liga okręgowa: Rasel Dygowo - Iskra Białogard 3:1 (3:0) [zdjęcia]

W meczu dwóch czołowych drużyn tabeli pewne zwycięstwo odniósł zespół gospodarzy.
Rasel Dygowo - Iskra Białogard 3:1

W pierwszej połowie gospodarze zaprezentowali znakomitą skuteczność. Z czterech sytuacji bramkowych wykorzystali aż trzy, rozstrzygając losy meczu już po 45 minutach.

W drugiej połowie Iskra próbowała odrabiać straty, ale odsłonięcie się sprawiło, że to miejscowi mieli kolejne setki. Brakowało im jednak skuteczności z pierwszej odsłony.

Rasel Dygowo - Iskra Białogard 3:1 (3:0)
1:0 Kalinowski (12.), 2:0 Skok (33.), 3:0 P. Suchwałko (41.), 3:1 Wysocki (76.).

Rasel: Kuchciak - Waszczyk, M. Piwko, Skok (90. Kanarek), Kalinowski, P. Suchwałko, Brański (77. W Suchwałko), G. Piwko, Grochowski (87. Kołodziejski), Wojciechowski, Dubiela.
Iskra: Bogatko - Zalewski, Nowak, Żołnierek, Mordak (46. Szczepański), Łaniucha (58. Drozdowski), Przybysz, Jarzębski, Lewandowski, Wysocki, Gan.