Piłka nożna > Snajperzy V ligi

Dominik Bajtek zdobył w 18 kolejce dla Arkadii dwa gole.
Dominik Bajtek zdobył w 18 kolejce dla Arkadii dwa gole. Fot. Jacek Wójcik
27 goli zdobyli w 18 serii spotkań piłkarze V ligi.

W miniony weekend nie było żadnego boiska, na którym nie padłyby bramki. Najwięcej celnych strzałów obejrzeli kibice w Sianowie, gdzie Victoria pokonała 4:2 Olimpa Złocieniec. Najmniej - jeden, w meczu Wiekowianki z Pogonią Połczyn-Zdrój.

Niesamowitą końcówkę miał niedzielny mecz w Karlinie. W 85 minucie Sokół objął prowadzenie po golu Daniela Zawadzkiego i wydawało się, że zainkasuje trzy punkty. Końcówka w wykonaniu Arkadii Malechowo była jednak zabójcza. Dwa kolejne na wiosnę gole Dominika Bajtka (87 i 89 minuta) oraz - już w doliczonym czasie - Michała Jarzębińskiego, dały pierwszą wygraną na wiosnę drużynie z Malechowa.

W kolejnym meczu swojego dorobku nie poprawił lider klasyfikacji strzelców, Maciej Remplewicz z Rasela (nie wystąpił w Darłowie) i jego przewaga nad Jackiem Chołysem - snajperem lidera rozgrywek, Piasta Drzonowo (jeden gol w meczu z Głazem w Tychowie) - spadła do jednego trafienia.