Piłka nożna. Sparing: Gwardia pokonała Sławę 4:0

Na koszalińskim euroboisku kontrolny mecz rozegrały Gwardia Koszalin ze Sławą ABWood Sławno. Wygrali trzecioligowcy 4:0.

Mecz podzielony został na 30-minutowe tercje. Gwardia wygrała pierwszą 1:0 i drugą 3:0, a w trzeciej nie padła żadna bramka.

Gole dla Gwardii zdobyli: Jacek Magdziński, Khady Kazadi-Leonowicz, Przemysław Szaliwon i Leszek Pazdur.

Składy:
Gwardia: zawodnik testowany - Wojciechowski, Khady, Zdanowicz, Więckowski, Szaliwon, zawodnik testowany, Brzeziński, Pooch, Nowacki, Magdziński. Na zmiany wchodzili: Frankowski, Zblewski, A. Rutkowski, Sawicki, Rokicki, Izmajłowicz, Pazdur, Sieradzki, Siarnecki, Bień, Dondera, Miętek.

Sława: I tercja - Dulewicz - Marczyński, Jarowski, Kotłowski, Gracz, Mejsner, Radzki, Rutkowski, Duszkiewicz, Telus, Kobalczyk. II tercja - Więcek - Florkiewicz, Stołowski, Komorowski, Ulatowski, Minda, Betkało, Ścisło, Kuniczuk, Badowski, Jarowski. III tercja - Sendecki - Ostrowski, Pawełek, Dąbkowski, Kuniczuk, Stołowski, Kotłowski, Ścisło, Florkiewicz, Ulatowski, Minda.