Piłka nożna > V liga: Pogoń Połczyn-Zdrój - Kotwica II Kołobrzeg 3:1 (0:1)

Sławomir Woszczyński.
Sławomir Woszczyński. Fot. Jacek Wójcik
Kotwica II prowadziła po 45 minutach meczu w Połczynie-Zdroju. Po przerwie trafiali wyłącznie gospodarze.

Już w 42 sekundzie drugiej połowy do remisu doprowadził Marcin Wardak. Gospodarze poszli za ciosem i zdobyli jeszcze dwa gole. Ostatniego grając już w dziesiątkę, po drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartce dla Sławomira Woszczyńskiego.

Pogoń Połczyn-Zdrój - Kotwica II Kołobrzeg 3:1 (0:1)
0:1 Dąbkowski (24.), 1:1 Wardak (46.), 2:1 S. Woszczyński (77.), 3:1 Wardak (83.). Czerwona kartka: S. Woszczyński (81., druga żółta)

Pogoń: Ostrowski - K. Wesołowski, A. Pietrzela, R. Woszczyński, O. Pietrzela, S. Woszczyński, Orłowski, Czarnota, Świebodzki (75. K. Halec), Walczak, Wardak (87. Najdzion).
Kotwica II: Kuchciak - Rokosz, Tymek, Kieliba, Skrodzki (46. Chudoba), Szczepaniak (67. Krzesiński), Kalinowski, Szrajber, Ambroziak (55. Wudarczyk), Dąbkowski (75. Lewandowski), Brański.