Piłka nożna > V liga: Rasel Dygowo - Victoria Sianów 4:0

Jacek Chołys zdobył dwa gole.
Jacek Chołys zdobył dwa gole. Jacek Wójcik
Po wysokiej wygranej przed tygodniem w Łubowie (3:0), piłkarze Victorii Sianów jeszcze wyżej przegrali na boisku w Dygowie.

Rasel szybko objął prowadzenie (9 min Patryk Szcześniak), a po zmianie stron świetnie grając w kontrataku rozstrzygnął losy meczu między 63 i 66 minutą, gdy dwa gole zdobył najlepszy snajper zespołu Jacek Chołys. W końcówce Victorię dobił rezerwowy Patryk Agatowski.

Na początku drugiej połowy doszło do groźnego zderzenia dwóch zawodników Victorii. Poszkodowany Piotr Kierzek trafił do szpitala z groźnymi obrażeniami głowy.

Rasel Dygowo - Victoria Sianów 4:0 (1:0)
1:0 Szcześniak (9.), 2:0 i 3:0 Chołys (63. i 66.), 4:0 Agatowski (88.).
Rasel: Mikołajczak - Waszczyk, Waśków, Baran (61. Agatowski), Kuster, Piwko, Ruszczak, Czapka (80. Korkosz), P. Suchwałko (82. Kanarek), Chołys, Szcześniak.
Victoria: Kłos - A. Pietraszkiewicz, P. Pietraszkiewicz, Urban, Kierzek (53. Piątek), Ratajczak (60. Skrzypkowski), Rokicki, Puzio, Terlecki (78. Krzyczkowski), Duda, Berkowski.