MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Policjanci i strażnicy miejscy obserwują Koszalin za pomocą kamer monitoringu miejskiego

gk24
W związku zagrożeniem koronawirusem i z wprowadzonymi ograniczeniami w przemieszczaniu się oraz zakazie grupowania, koszalińscy policjanci oraz strażnicy miejscy obserwują miasto przy pomocy kamer monitoringu miejskiego.

Z uwagi iż do 11 kwietnia włącznie nie można się swobodnie przemieszczać poza celami bytowymi, zdrowotnymi i zawodowymi funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie wraz z koszalińską Strażą Miejską zintensyfikowali działania majce na celu niedopuszczenie do rozprzestrzeniania się SARS-COV-2.

W centrum monitoringu wizyjnego Miasta Koszalina, policjanci w trakcie codziennej służby zwracają szczególną uwagę na miejsca gdzie do tej pory grupowała się młodzież, place zabaw oraz popularne tereny rekreacyjne chętnie odwiedzane przez mieszkańców. Nowe przepisy zakazują wszelkich zgromadzeń, spotkań, imprez czy zebrań. W przypadku ujawnienia grupujących się osób na miejsce wysyłany jest patrol.

Policjanci przypominają by nie narażać siebie i swoich bliskich na zarażenie koronawirusem. Ograniczanie bezpośredniego kontaktu – izolacja, jest jedynym sposobem uchronienia się przed zakażeniem. Pamiętajmy, aby sprawy związane z wychodzeniem z domu ograniczyć do minimum.

Policjanci z Koszalina z dronem w walce z koronawirusem [wid...

Koronawirus w woj. zachodniopomorskim. Dane dzień po dniu: l...

Zobacz także: Policja w Koszalinie wykorzystuje drona do sprawdzania, czy mieszkańcy stosują się do zaleceń związanych z koronawirusem

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo