Puchar Polski: Open Florentyna Pleszew - AZS Koszalin 76:79

Igor Milicić zdobywał kluczowe punkty w końcówce meczu.
Igor Milicić zdobywał kluczowe punkty w końcówce meczu. Jacek Wójcik
Dopiero w końcowych sekundach meczu broniący Pucharu Polski koszykarze AZS Koszalin zapewnili sobie wygraną w meczu z drugoligowcem z Pleszewa.

Ambitnie walczący gospodarze, których trenerem jest były zawodnik AZS Serb Duszan Radovic, prowadzili przez większą część meczu. W pierwszej i trzeciej kwarcie mieli nawet ponad 10 punktów więcej od akademików.

Losy awansu do 3. rundy rozstrzygnęły się w końcowych sekundach. Po osobistym Dryjańskiego zespół z Pleszewa prowadził w ostatniej minucie 76:74. W końcówce górę wzięło doświadczenie akademików. Dwie skuteczne akcje wykonał Igor Milicić, jeden rzut osobisty trafił Marcin Sroka i skończyło się trzypunktowym zwycięstwem obrońców trofeum.

Open Florentyna Pleszew - AZS Koszalin 76:79 (24:16, 16:17, 22:28, 14:18)
Open: Nowak 22 (7 zb., 4 as.), Kaczmarzyk 14 (2x3, 5 zb., 4 as.), Gacek 11, Szymczak 7 (1x3, 6 as.), Zyber 6 (5 zb.) - Czarkowski 9 (1x3), Dryjański 7, Gawroński 0.
AZS: Frazier 17 (3x3), Kinloch 8, Milicić 7, Arabas 3 (1x3), Reese 0 - Sroka 17 (3x3), Bogavac 15 (1x3), Śnieg 12 (3 as.), Bartosz 0, Bieg 0.