Rozpoczęły nowy sezon od porażki. Start Elbląg - Młyny Stoisław Koszalin 25:24

Od porażki rozpoczęły nowy sezon zawodniczki Młynów Stoisław Koszalin.
Od porażki rozpoczęły nowy sezon zawodniczki Młynów Stoisław Koszalin. archiwum
Od porażki rozpoczęły nowy sezon w PGNiG Superlidze Kobiet piłkarki ręczne Młynów Stoisław Koszalin. Po zaciętym meczu uległy różnicą jednej bramki Startowi Elbląg.

Podopieczne trenerskiego duetu Waldemar Szafulski - Waldemar Szymański, uległy na wyjeździe Startowi Elbląg 24:25, prowadząc do przerwy 12:10. W 41. minucie koszalinianki prowadziły 17:14. W 50. min rywalki były już jednak o jedno trafienie przed Młynami. W końcówce trafienia Joanny Wołoszyk i Pauliny Stapurewicz dały Startowi prowadzenie 25:23 (59.). Gol Pauli Mazurek tylko zmniejszył rozmiary przegranej.

Start Elbląg - Młyny Stoisław Koszalin 25:24 (10:12)
Start: Hypka, Żarnoch - Peplińska, Dworniczuk 1, Wołoszyk 6, Kopańska 5, Stapurewicz 5, Tarczyluk, Owczarek, Kostuch 3, Choromańska 5, Głębocka.
Młyny: Iwanycja - Mączka 4, Haric, Borysławska 1, Żukowska 4, Mazurek 5, Zaleśny 2, Kowalik 4, Urbaniak, Lipok 2, Somionka, Rycharska 2.