Siatkówka > Kołobrzeska liga powiatowa wznowiła rozgrywki

Po przerwie świąteczno-noworocznej wznowiła rozgrywki Amatorska Liga Piłki Siatkowej Powiatu Kołobrzeskiego.

W lidze kobiet odbyły się trzy mecze. Wyniki: Pawlaczki Gościno - UKS Viking Rymań 3:1 (25:16, 25:15, 13:25, 26:24), Pawlaczki - LO Gryfice 2:3 (-20, -19, 21, 18, 9), Viking - uległ LO Gryfice 2:3 (21, -23, 17, -23, 13).
1. LO Gryfice 6 12 9-14
2. Pawlaczki 4 9 9-8
3. Viking 5 8 6-12
4. MKS Koszalin 3 7 7-3
5. UKS Resko 2 6 6-0

W rozgrywkach mężczyzn wydarzeniem był mecz na szczycie tabeli, Grot Dygowo - Pawlaki Gościno. Jak zwykle spotkanie tych dwóch zespołów stało na dobrym poziomie. Pierwszego seta wygrał zespół z Gościna, ale trzy kolejne - w tym ostatni na przewagi - Grot. Wyróżnili się Leszek Gutkowski (Grot) i Daniel Krechowicz (Pawlaki).

Wyniki innych spotkań: Grot - Pawlaki 3:1 (-19, 23, 19, 24), Grot - Viking 2:3 (-26, 20, -21, 20, 11), Pawlaki - Viking 3:0 (11, 22, 19), Pawlaki - Fanza 0:3 (18, 24, 18).
1. Pawlaki 7 17 16-11
2. Grot 6 16 16-11
3. Fanza 5 11 11-6
4. Viking 6 10 8-14
5. Verano 4 4 2-12