Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W drugim meczu kontrolnym w ten weekend, AZS Koszalin...

Sparing: AZS Koszalin - Czarni Słupsk 80:80 [ZDJĘCIA]

W drugim meczu kontrolnym w ten weekend, AZS Koszalin zmierzył się z Czarnymi Słupsk.

W przeciwieństwie do sobotniego meczu z London Lions, mecz z Czarnymi był zamknięty dla publiczności. W zespole ze Słupska wystąpiła trójka zawodników, którzy w poprzednim sezonie grali w AZS (Piotr Stelmach, Daniel Wall, Jakub Zalewski).

W I kwarcie przewagę wypracowali sobie gości. Ich najwyższa przewaga w meczu wynosiła 13 pkt. W końcówce AZS przegrywał 71:80, ale serią 9:0 doprowadził do remisu. Ze względu na sparingowy charakter meczu nie zdecydowano się na dogrywkę.

AZS Koszalin - Czarni Słupsk 80:80 (17:26, 25:21, 23:21, 15:12)

AZS: Basabe 18 (11 zb., 3 prze.), Baldwin 16 (1x3, 6 zb., 3 as.), Jeszke 8 (5 zb.), Chatkevicius 2, Leńczuk 0 (3 as.) - Dłoniak 14 (1x3, 4 zb.), Młynarski 10 (2x3), Lewis 6 (3 zb.), Kucharewicz 2, Wadowski 2, Kiwilsza 2.

Czarni: Artis 28, Watts 21, Blaus 9, Seweryn 7, Wall 4, Bonarek 3, Stelmach 3, Zalewski 3, Powideł 2, Urban 0.

Polecamy

Jest kolejne minimum olimpijskie! Polska pływaczka z kwalifikacją na IO w Paryżu!

Isaac Del Toro wygrał pierwszy etap wyścigu Vuelta Asturias! Rafał Majka na podium!

Świetny początek Huberta Hurkacza w Madrycie! Demolka w pierwszym secie!