Sparing: Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin 2:2 [ZDJĘCIA]

Dawid Jaśkiewicz
Gwardia Koszalin (czerwone stroje) zagrała kontrolnie z ligowym rywalem, Flotą Świnoujście. Dawid Jaśkiewicz
W ostatnim meczu sparingowym przed rozpoczęciem nowego sezonu w trzeciej lidze, Gwardia Koszalin zremisowała na wyjeździe z Flotą Świnoujście 2:2 (2:2).

Wszystkie bramki w tym meczu padły jeszcze w pierwszej połowie. Gwardziści dość szybko objęli prowadzenie po samobójczym trafieniu Adriana Kołata, ale błyskawicznie wyrównał Grzegorz Tarasewicz.

W 32. minucie drugą bramkę dla Gwardii po strzale z rzutu karnego zdobył Daniel Chyła. Tuż przed przerwą do wyrównania doprowadził Paweł Iskra.

Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin 2:2 (2:2)